Aktuálně

V Tuřanech 16. 11. 2021

Vážení rodiče, milé děti,

 KHS oficiálně uzavřela ZŠ Tuřany z důvodu šířící se nemoci Covid mezi žáky a zaměstnanci školy do 21.11.2021 – více zde priloha_968154344_0_Turany_-_rozhodnuti_o_zakazu_pritomnosti_zaku_11-2021. Od pondělí 22.11. 2021 se opět navrátíme k prezenční výuce. Velice všem děkuji za trpělivost v této situaci.

Dále prosím věnujte pozornost následujícímu:

1. Testování – děti, které nepodstoupily testování během týdenní nařízené karantény, by měly dodržet o týden delší karanténu – tedy celkem 14  dní. Velice Vás žádám, abyste toto respektovali, neboť bychom se velmi neradi v brzké době opět navraceli k tomu, co jsme všichni nyní prožívali. 

2. Vážení rodiče žáků, kteří jsou nemocní a nebudou se moci od pondělí 22.11. 2021 vrátit k prezenční výuce, prosím kontaktujte své vyučující, jakým způsobem Vám bude zasíláno učivo k dostudování. Dále prosím také nezapomeňte do pátku 19.11. odhlásit obědy od pondělí 22.11. Děti je mají automaticky odhlášené jen do 19.11.

3. Děti na dny 18.11. a 19.11. obdrží na své emaily pro online výuku procvičování pro domácí přípravu. Kritéria pro jejich plnění jsou plně v kompetenci vyučujících.

Vážení rodiče, ještě jednou velice všem děkujeme za slova pochopení, trpělivost a spolupráci. Velice si ceníme, že jste dokázali tak složitou situaci respektovat a chápat, i přestože pro Vás samotné je velmi náročná. Přejeme Vám především pevné zdraví, všem nakaženým velmi lehký průběh nemoci bez komplikací.

Za celý pedagogický tým ZŠ Tuřany

Mgr. Tereza Sachlová

vedoucí učitelka ZŠ Tuřany

———————————

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost této příloze ředitelské volno

ředitel školy Mgr. Milan Dvořák vyhlašuje ředitelské volno na dny 15., 16. listopadu, 2021,

z důvodu vývoje covidové situace v ZŠ Tuřany.

V tyto dny nebude tedy probíhat ani online výuka.

O dalším vývoji situace Vás budu průběžně informovat. Bohužel nevypadá vůbec růžově. Další učitelé se chystají na testy, i přestože jsou očkováni. Je nutné, abychom si byli jistí, že nikdo z nás není infekční, že se situace ve škole nebude opakovat a že Vaše děti učí zdraví pedagogové.

Vážení rodiče, věřte, že chápu složitost situace pro Vaše rodiny, ale nikdo z nás tuto situaci nezavinil úmyslně nebo z nedbalosti.

Děkuji Vám za pochopení.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Tereza Sachlová

vedoucí učitelka ZŠ Tuřany

 Na facebookových stránkách Vám chceme ukazovat aktuální dění v tuřanské škole.  Občas přidáme články, odkazy či obrázky, které zaujaly nás.

 


Skip to content