Den naruby

Dne 28. 3. 2018 jsme si my žáci 9. třídy vyzkoušeli, jaké to je být v kůži učitele. Učili jsme na 1. i 2. stupni mladší žáky. Na tento den jsme se všichni moc těšili a připravovali materiály na výuku. Rozdělili jsme se na pět skupin a vybrali jsme si hodiny, které bychom chtěli vyučovat. Mysleli jsme si, že to bude hračka, ale realita byla o něco horší. Obávali jsme se toho, jak děti zareagují na příchod žáků z 9. ročníku. Žáci nás poslouchali a respektovali naše pokyny. Den naruby se nám velice líbil a odnesli jsme si spoustu zážitků. Obdivujeme všechny učitele, co učí, protože učit je těžké. Práce učitelů není tak jednoduchá, jak se zdá. Vyžaduje to velkou přípravu a trpělivost. Děkujeme za to, že jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je být učitelem.

9. třída

 

Napsat komentář

Skip to content