Okresní EKOLOGICKÁ SOUTĚŽ v Rakovníku

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 vyrazilo 5 soutěžních dvojic do Rakovníka reprezentovat školu ve vědomostech z ekologie a botaniky.

4. třída: Natálka Pecková a Filip Vágner; 5. třída: Anetka Fuchmanová a Adam Slavík; 6. třída: Viky Machková a Andrea Dandová; 7. třída: Matouš Nezbeda a Jirka Mraček; 8. třída: Vašek Topka a Rosťa Žáček.

Soutěž se dělila na hlavní kolo, kde se na úžasném 3. místě umístila dvojice páťáků – Adam a Anetka; v kole s názvem EkoAbecedaRiskuj se čtveřice čtvrťáci + páťáci (Filip, Natálka, Adam a Anetka) umístila na krásném 2. místě a šestice z 2.stupně (Viky a Andy, Jirka a Matouš, Vašek a Rosťa) na 3. místě.

Všem zúčastněným tímto děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Adam s Anetkou si domů odnesli jako cenu masožravou rostlinku a ostatní pěkný zážitek prosvícený jarním sluníčkem.

Napsat komentář

Skip to content