Zvířátka v zoo

V úterý 24. 10. si osmá třída základní školy Mšec v rámci přírodopisu vyjela do Pražské Zoo. Hned ráno jsme nasedli do objednaného menšího autobusu a v počtu jedenácti dětí a paní učitelky Šeré vyrazili do hlavního města. Jakmile jsme ale přijeli k zoo, došlo nám, že ten úžasný nápad vyjet si v zatím hezkém počasí na výlet, nenapadl jen nás, ale i nejméně další čtyři školy. Od paní učitelky jsme dostali předem natisknutý pracovní list a vydali se do hlubin zoologické zahrady.

Viděli jsme snad všechno. Malé, ovšem velmi jedovaté pavouky, roztomilé surikaty a samozřejmě krále zvířat – lva. Na radaru, který vám podle vaší rychlosti ukáže, jaké jste zvíře, jsme zjistili, že v naší třídě jsou veverky, mývalové i krocani. Nejvíce času jsme však strávili na hradě Bororo- prolézačce postavené v bývalém pavilonu slonů. Nakonec jsme si každý něco koupil a je jedno jestli to byly antistresové omalovánky, řetízek nebo klobása s palačinkou. Jak jsme si přírodopisnou exkurzi užívali, se můžete podívat zde.

Sára Lidická, 8. třída

Napsat komentář