Změny od 17. 5. 2021

Vážení rodiče a milí žáci,

od pondělí 17. května 2021 je zahájena prezenční výuka všech žáků 1. stupně ZŠ bez rotací. Výuka bude tedy probíhat podle původních rozvrhů (naleznete je ve ŠOL a ZDE).

Do běžného režimu se vrací i ŠJ. Žáci budou odcházet na oběd do ŠJ hned po skončení vyučování. Tento režim respektujte při vyzvedávání dětí a berte na zřetel čas nutný pro oběd.
Tělesná výchova v 1. a 2. ročníku nebude dělena na skupiny, neboť bude i nadále probíhat formou vycházek a cvičení v přírodě. Žáci tedy budou končit tuto hodinu v 11.30 hodin a poté, pokud jsou přihlášeni do ŠD, budou do ní odcházet.
Provoz školních družin je v běžném režimu bez povinnosti homogenních skupin, proto naše pracoviště bude od 17. 5. 2021 také moci provozovat všechna oddělení školní družiny.
V provozu bude ranní družina od 6.30 hodin a všechna oddělení odpolední ŠD do 16.30 hodin.

Žáci, kteří nemají výjimku z testování, se budou samotestovat 1x týdně antigenním testem (v pondělí, případně první den příchodu žáka do školy). Ve vnitřních prostorech nadále platí povinnost žáků nosit ochranu nosu a úst jako doposud (rouška, respirátor).

Prosíme rodiče žáků, kteří mají zapůjčen školní notebook, aby jej vrátili do školy.

Mgr. Tereza Sachlová – vedoucí pracoviště ZŠ Tuřany

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skip to content