PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ

Od 16. 3. 2020 bude na základě doporučení Vlády ČR a zřizovatele DSO Bez hranic PŘERUŠEN PROVOZ PRACOVIŠŤ MŠ Mšec, MŠ Tuřany a MŠ Srbeč – a to do odvolání

Stravné bude žákům MŠ  automaticky odhlášeno.

Doporučujeme sledovat aktuální informace na našem webu.

Sledujte, prosím, další zprávy na našem webu a ve ŠOL, kde bude upřesněno zahájení pravidelné školní docházky.

Informace ze stránek cssz.cz:

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)“, který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B. tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli.

Žádost si mohou rodiče vyzvednout v kanceláři školy (hlavní budova – 2.stupeň) ve Mšeci, popř. lze zaslat i emailem – vše po telefonické domluvě s hl.účetní školy – pí. Veronikou Hotovou (734 756 956).

Apelujeme tímto na občany, aby dodržovali hygienická pravidla dle doporučení Ministerstva zdravotnictví a dalších odpovědných organizací (hygienická stanice, Státní zdravotní ústav), abychom co nejdříve mohli obnovit běžný provoz.

Napsat komentář

Skip to content