Mimořádné opatření

S účinností od 11. března 2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání a na vysokých školách (celé znění Mimořádného opatření).

Sledujte, prosím, další zprávy na našem webu a ve ŠOL, kde bude upřesněno zahájení pravidelné školní docházky.

Obědy jsou žákům ZŠ i  MŠ automaticky odhlášeny.

V případě, že chcete čerpat ošetřovné (tzv. paragraf) z důvodů zavření školy, podle zákona máte na tento nárok (pro děti do 13ti let).

Informace ze stránek cssz.cz:

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)“, který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B. tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli.

Žádost si mohou rodiče vyzvednout v kanceláři školy (hlavní budova – 2.stupeň) ve Mšeci, popř. lze zaslat i emailem – vše po telefonické domluvě s hl.účetní školy – pí. Veronikou Hotovou (734 756 956).

Napsat komentář

Skip to content