Florbalový turnaj 8. a 9. tříd

Letošní školní rok se naše škola zapojila do celoroční soutěže Slánská tisícovka, ve které spolu v nejrůznějších sportech soutěží školy z okolí Slaného. Žáci naší školy získávají cenné zkušenosti, kdy mohou porovnat své sportovní výkony proti vrstevníkům z jiných škol, a v neposlední řadě jde i o reprezentaci naší školy.
Naposledy se naši chlapci z 8. a 9. třídy zúčastnili florbalového turnaje ve Slaném.
Ve skupině jsme se utkali s 2. ZŠ Slaný, Gymnáziem Slaný a ZŠ Zvoleněves.
V prvním utkání jsme se střetli s týmem Zvoleněvsi, který jsme dokázali porazit v poměru 3:1.
Ve druhém zápase proti nám nastoupil favorit celého turnaje – 2. ZŠ Slaný, dlouho jsme drželi bezbrankový stav, ale v posledních vteřinách jsme inkasovali gól na konečných 0:1.
Poslední zápas základní části jsme odehráli proti týmu gymnázia, po řadě gólových šancí, které jsme neproměnili, jsme opět těsně před koncem zápasu dostali gól na konečných 0:1.
Ve čtvrtfinále se naším soupeřem stal tým ZŠ Velvary, v zápase jsme brzy dostali gól, ale povedlo se nám vyrovnat, minutu před koncem jsme ale podruhé obdrželi branku a zápas tak skončil výsledkem 1:2 pro Velvary.

Všechny reprezentanty školy chválím za předvedené výkony a bezproblémové chování!

 

Zapsal Ing. Martin Hrabánek

Napsat komentář

Skip to content