3. ročník

 
 
Jízdní řád ZŠ Tuřany - ZŠ Mšec a zpět
 
  • Jídelna Mšec: Odhlašování obědů do 7.00 hod na telefonu 730157880 nebo e-mailovou zprávou na jidelna@skolabezhranic.cz. 
 
 
 
 Příští týden od 12. do 16. 6.  platí výuka ve Mšeci.  
 Příští týden jsem přítomna ve škole bohužel jen v úterý kvůli svým studijním povinostem. Supluje za mě pan učitel Dan Zmátlo. Děti budou nosit na výuku pracovní sešity z čj a mat dle rozvrhu a dále knihu Děti z Bullerbynu.
Budeme procvičovat probranou látku pomocí her a úkolů na pracovních listech. V aktovce si noste dobře vybavený a připravený penál s pastelkami, pravítkem, nůžkami a lepidlem. 
Děti přinesou domů informace o organizaci týdne od 19.6. do 26.6., prosím zkontrolujte jim tašku, ať předají - DŮLEŽITÉ:-)
 
Všem přeji krásný nadcházející pracovní týden.
 
Terka Sachlová
Naše škola se zapojila do systému
“Nenech to být”. Je to internetový systém a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celé ČR. S podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů ještě v jejich zárodku. To vše za spolupráce s Pedagogicko-psychologickou poradnou Brno a Linkou bezpečí, která aktuálně řeší veškerou administraci, schvalování škol, technickou podporu a obecnou komunikaci.
 
V rámci prevence proběhly ve škole specifikované programy všeobecné prevence - Etické dílny. Témata si vybírali třídní učitelé speciálně pro svou třídu.   Děkujeme paní lektorce Radmile Sýkorové, která odvedla profesionální práci. 
S. Trappová